شرکت سارگل شرق

سارگل شرق

شرکت سارگل شرق اولین تولید کننده محصولات بن چاینا در ایران می باشد که در سال 91 با ظرفیت 2000 تن تاسیس گردیده است. طی 7 سال تلاش در جهت رشد و توسعه این صنعت و هم راستا با مرتفع سازی نیازهای بروز مصرف کنندگان، استراتژی های لازم به منظور افزایش تنوع تولید در شکل هندسی بدنه، دکور و انواع خواص مکانیکی و شیمیایی اتخاذ گردیده است به گونه ای که کلیه سلایق مشتریان را پوشش دهد. شرکت سارگل با افزایش دو برابری ظرفیت تولید، محصولات خود را با بدنه های چهارگوش کلاسیک، گرد، پوپو، نگار، زوجین و ست های اختصاصی عرضه می نماید.

سرویس دمنوش خوری بن چاینا

این روزها مصرف کننده های ایرانی اشتیاق زیادی به مصرف دمنوش های گیاهی پیدا کرده اند و انواع گیاهی و میوه ای آن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. از این حیث شرکت سارگل در پاسخ به این نیاز مصرف کنندگان مصمم شد تا ست مخصوص و زیبایی به این منظور طراحی و تولید کند که بتوان به راحتی انواع دمنوش را تهیه و استفاده کرد. ست 11 پارچه دمنوش خوری شامل یک قوری زیبا با شکل و بدنه فانتزی و 3 عدد فنجان همراه با صافی و درب می باشد.

سرویس چایخوری انگلیسی

چای در فرهنگ ما ایرانیان جایگاه ویژه ای دارد و نخستین متاعی که در دید و بازدیدها و میهمانی ها مورد استفاده قرار می گیرد. در این بین یک سرویس چینی ایده آل و حرفه ای، جذابیت‌ پذیرایی از مهمان را دو چندان می کند. در این راستا سرویس چایخوری جدید سارگل تحت عنوان طرح انگلیسی در قالب 14 پارچه شامل 6 عدد فنجان چای خوری و 6 عدد نعلبکی چای خوری و قندان و درب آن تولید و عرضه شده است.

سرویس غذاخوری هما

شرکت سارگل برای تکمیل سبد محصولات بن چاینا و عرضه سرویس های غذاخوری متنوع برای همه سلیقه ها، طرح هما با تلفیق سبک کلاسیک و مدرن و با شکل هندسی گرد طراحی کرده است که این سرویس غذاخوری می تواند بهترین گزینه برای آن دسته از مصرف کنندگانی باشد که می خواهند میز غذا خواری خود را مانند یک هتل مجلل بچینند. ست آیتم های طرح هما کامل بوده که می توان برای صبحانه، ناهار، شام و عصرانه خوری استفاده نمود و در قالب ست های 6 و 12 و 18 نفره عرضه خواهد شد.

سرویس غذاخوری گرد B

مشاوران ما برای تولید این محصول مشتریان و مصرف کنندگان محصولات بوده اند. از این حیث که بدنه گرد B برگرفته از طرح های ظروف سنتی ایرانی و تلفیق آن با خلاقیت طراحان بصورت فانتزی و کاملا منطبق بر فرهنگ غذایی و پذیرایی کشور ما طراحی شده است. ظروف در این سرویس غذا خوری در عین تضادی که با هم دارند کنار هم بسیار زیبا جلوه میکند و برای آن دسته از مصرف کنندگان که در میان انتخاب ظروف سنتی و مدرن، مردد هستند گزینه مناسبی خواهد بود. این محصول در قالب ست های 6 و 12 و 18 نفره عرضه خواهد شد.

وب سایت شرکت سارگل شرق