شرکت آتراویژن

شرکت آتراویژن

آتراويژن مجموعه ای متشکل از متخصصين و کارشناسان حوزه های مهندسی نرم افزار، مهندسی صنایع، فناوری اطلاعات و حسابداری می باشد که ضمن دارا بودن تجربه بالا در اجرای پروژه های نرم افزاری از دانش و تخصص به روز تحليل، طراحی، توسعه و استقرار سيستم های اطلاعاتی سازمانی با ماموریت حیاتی نیز بهره مند است.

این شرکت در سال 1391 با هدف توسعه نرم افزارهای یکپارچه سازمانی و ارائه خدمات مشاوره سیستم های اطلاعاتی ایجاد شد و با لطف خداوند توانست در مدت 5 سال یک راهکار برنامه ریزی منابع سازمانی تحت وب که دارای استانداردهای بین المللی روز دنیا و قابلیت های بسیار منحصر به فردی در پشتیبانی از هلدینگ، چند زبانی و چند تقویمی است تحلیل، طراحی و تولید نماید. محصول ATRA ERP که تماما توسط متخصصین شرکت آتراويژن طراحی شده، دارای سیستم های منابع انسانی، مالی، تولید، انبار، خرید، فروش و نگهداری تعمیرات است.

آتراويژن مزیت رقابتی خود را در کیفیت محصولات و کیفیت خدمات خود تصویر نموده و معتقد است، مشتری آتراويژن شایسته بهره مندی از بهترین ها است. برای رسیدن به این هدف، تلاش نموده تا از هر نظر، بهترین ها را فراهم کند. به همین دلیل است که در کنار ATRA ERP، مجهز به یک Training Center، آزمایشگاه تست خودکار نرم افزار، Forum تخصصی تبادل و گفتگو در مورد سیستم ها و همچنین زیرساخت ها و استانداردهای لازم جهت پشتیبانی از محصول شده است.

نقشه راه فرآیندهای سیستم یکپارچه گروه کارخانجات مقصود

وب سایت شرکت آتراویژن