حضور استاندار و اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان رضوی در گروه کارخانجات مقصود

دیدگاه‌ها برای حضور استاندار و اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان رضوی در گروه کارخانجات مقصود بسته هستند

آقای مهندس رزم‌حسینی، استاندار خراسان رضوی، در صدر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، در تاریخ 98/03/05  ضمن بازدید از گروه کارخانجات مقصود با فعالیت‌های جاری و بخشی از محصولات گروه آشنا گردید.

در این‌بازدید آقای ایمانی، رئیس هیأت‌مدیره گروه مقصود، ضمن بیان خلاصه‌ای از سوابق و چشم‌انداز سازمان مقصود، توسعه‌ی فعالیت‌ها و توسعه اشتغال را هدف اصلی گروه خواند و افزود: افزایش 1500درصدی اشتغال طی 26 سال فعالیت نشان می‌دهد که حمایت از کارآفرینان واقعی و فعالان مؤثر اقتصادی، می‌تواند منویات دلسوزان کشور در مسأله‌ی «رونق تولید» را محقق سازد.

استاندار نیز در این‌دیدار ضمن قدردانی از همه کارآفرینان به‌ویژه معمار گروه کارخانجات مقصود، تنوع فعالیت‌ها و محصولات را قابل اهمیت دانست و اظهار امیدواری نمود که با حل و فصل مشکلات تولیدکنندگان بزرگ استان، شاهد رونق واقعی تولید باشیم.

در ادامه این بازدید، جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در شرکت جوانه خراسان برگزار و در خصوص مشکلات و معضلات چند واحد تولیدی بحث و تبادل نظر گردید.

در این جلسه نیز آقای ایمانی با بیان این‌که ضرورت دارد، مسئولانی که وظیفه حمایت از تولید و صنعت را طی سالیان اخیر داشته‌اند، مورد ارزیابی عملکرد قرار بگیرند، گفت: متأسفانه در جلسه امروز و مباحث مربوط به امور مالیاتی، تأمین اجتماعی و …، چنین به‌نظر می‌رسد که تمامی کارآفرینان در جایگاه بدهکاران قرار گرفته‌اند، در حالی که در واقع، این جماعت به‌عنوان پیشران اقتصاد کشور، بستانکارانند. این افراد همه سرمایه‌ی خویش را به این سرزمین دوخته‌اند و با ایجاد فرصت‌های شغلی متعدد برای جوانان این مرز و بوم، امیدوارند با تدابیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، شاهد بهبود و رونق تولید باشند.

در حال حاضر امکان ثبت نظر وجود ندارد

بازگشت به صفحه قبل