بازدید فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی

دیدگاه‌ها برای بازدید فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی بسته هستند

سردار تقوی فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی در نشستی مشترک با ریاست هیأت‌مدیره گروه کارخانجات مقصود و جمعی از مدیران این‌گروه، ضمن اعلام این‌موضوع، اظهار داشت: ایجاد محیطی مناسب برای کسب روزی حلال هزاران نفر، که باعث امنیت اقتصادی خانواده‌های زیادی شده و مانع ناهنجاری‌های فراوانی خواهد شد، موضوعی قابل اهمیت بوده و پلیس استان نیز به‌سهم خویش از این تلاش‌ها قدردانی می‌نماید.

فرماندهی انتظامی استان که به‌همراه جمعی از معاونان در روز سه‌شنبه 21 خرداد جهت بازدید از فعالیت‌های شرکت‌های زیرمجموعه و آشنایی با آخرین محصولات تولیدی، در گروه مقصود حضور یافت، ضمن اشاره به نگاه مثبت مجموعه مدیریتی استان به کارآفرینان و تولیدکنندگان، رویکرد نیروی انتظامی را «خدمت» عنوان نمود و «بازدارندگی» این نیرو را مخصوص مجرمین و متخلفین دانست. سردار تقوی، نارسائی‌ها در حمایت از تولید را ناشی از انحراف در اجرا توسط برخی افراد دانست و گفت: به‌صورت کلان، حمایت از این حوزه مهم، سرلوحه فعالیت‌های تمامی بخش‌های مدیریتی استان است.

وی ضمن بیان این‌موضوع که پلیس در فضایی آرام و بدون تنش، وظایف خود را مقتدرانه انجام می‌دهد، تأکید نمود که این اقتدار، ریشه در خشم و غضب نداشته و نخواهد داشت. سردار تقوی، استفاده از ظرفیت‌های بخش‌های تولیدی و صنعتی برای کاهش وقوع جرم و ناهنجاری‌ها در استان را ضروری دانست و اظهار امیدواری نمود با همکاری مدیریت‌های سیاسی، امنیتی و قضائی استان با کارآفرینان بزرگ، از این ظرفیت به‌خوبی بهره‌برداری گردد.

در این نشست، ریاست هیات‌مدیره گروه کارخانجات مقصود نیز ضمن تشریح فعالیت‌های جاری و طرح‌های ایجادی و توسعه‌ای گروه، ضرورت توجه به حقوق کارآفرینان مانند حقوق شهروندان عادی را یادآور گردید. آقای ایمانی ضمن اشاره به میزان سرمایه‌گذاری ثابت موجود در گروه‌های تولیدی بزرگ، توجه صحیح سازمان‌هایی مانند امور مالیاتی و تامین اجتماعی به این موضوع و پرهیز از اجرائی‌نمودن بدهی‌های کارآفرینان را ضروری دانست.

وی ضمن قدردانی از نیروی مقتدر انتظامی استان به‌ویژه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، توجه به نام سال را نه به‌عنوان شعار، بلکه به‌عنوان دستور سال خواستار شد و صرفا برگزاری همایش، سمینار، اکران تبلیغات محیطی و … در این‌خصوص را بی‌تأثیر دانست. رئیس هیأت‌مدیره گروه کارخانجات مقصود، نتیجه‌ی ‌بی‌توجهی به منویات رهبری معظم انقلاب در نام‌گذاری سال‌ها را «افزایش بیکاری»، «افزایش تعداد پرونده‌ها در قوه قضائیه» و «شلوغ‌ترشدن زندان‌ها» دانست و تأکید نمود که بهترین نوع بازپروری زندانیان و افراد متخلف، استفاده از ظرفیت‌های بخش تولید و اشتغال به‌کار این افراد خواهد بود.

در این‌دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی، رئیس عقیدتی، سیاسی فرماندهی انتظامی استان نیز ضمن بیان مطالبی درخصوص اهمیت کار و کارآفرینی در استان، از زحمات رئیس هیأت مدیره گروه مقصود قدردانی نمود.

در پایان این نشست، سردار تقوی و همراهان از شرکت‌های گروه بازدید نموده و متنی توسط فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، در دفتر ویژه یادبود گروه کارخانجات مقصود، ثبت و ماندگار گردید.

برچسب ها :   چینی مقصود

در حال حاضر امکان ثبت نظر وجود ندارد

بازگشت به صفحه قبل